Forumplus.Eniyiforum.Net | HosgeLdiniz | Paylasimin tek adresi
Site DOnduruCu 411
Site DOnduruCu 411
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site DOnduruCu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
tualim
Moderatör
 Moderatör
tualim
ForumPlus Paylaşım Ailesi...
Site DOnduruCu Vide
MesajKonu: Site DOnduruCu Site DOnduruCu Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 1:12 pm

yeni çıkmış çok güçlü site dondurucu, deprem ve Lg den bile daha iyi oldugu söyleniyor. yapan kişide türk yerli malı en çokta yapan kişinin bizden olmasına şaşırdım, böyle pis işleri genellikle ruslar veya japonlar yapıyordu daha önce verildiyse özürdilerim.

site dondurucular içinde en iyisi oldugunu söyleyebilirim.
en güçlü sitelerde bile serveri yorarsınız,
arkadaşlarınızdan yardım alırsanız siteyi uzun süreligine kapatabilirsiniz.
tarayıcısı kendi üstünde bulunmakta,
sitede kırılmalar başlıyınca program hareketlenmeye başlar, yaklaşık 10 saniyede
bir yenileme yapar, kapandıktan sonra sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkar. tabi buda artık programı kapatma zamanı geldi demek.
bir güzel tarafı kurtlar vadisinin müziginin çalması, insanı heycanlandırıyor açıkçası.

not: setubu açarken gerçi uyarıyı verip söylüyor ben yinedehatırlatayım. İp gizleme seçenegi her sitede işe yaramıyor, bazısitelerde ipiniz gözükebilir.

setubu kurduktan sonra masaüstünde çıkmassa bilgisayarımı tıklayın,ordanda C yi. büyük W ikonlu pronuz sizi bekliyor olacaktır. kolaygelsin
2 megabayt

http://rapidshare.com/files/161884959/super.exe.html
tualim ; Kullanıcısının İmzası

Site DOnduruCu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası