Forumplus.Eniyiforum.Net | HosgeLdiniz | Paylasimin tek adresi
ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE) 411
ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE) 411
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
BlueMaster
Admin
Admin
BlueMaster
ForumPlus Paylaşım Ailesi...
Ek Açıklamanız : +ForumPlus
ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE) Vide
http://forumplus.eniyiforum.net
MesajKonu: ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE) ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE) Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 10:31 am

birgun arkadaslarimla evdeydim iste romantik komedi filan seyredioduk misirr vs vs normal bir kizlar arasindaki pijama partisiydi.. arkadaslar geyik olsun diee ruh cagiralim dediler bende sacmalamayin yaa ugrasamam öle sacma seylerle dedim ama cok israr edince onlari kiramadim peki öyle olsun bikerelik bisiler yapariz dedim iste ortami hazirladilar parmaklarimizi fincanin userine koyduk elif (arkadasim) dunyadaki herhangi bir ruhh eger bizi duyuyorsan buraya gel ve bir isaret ver dedi hicbisey olmadi dogal olaraktan.Sonradan disardan acaip bi ses duyduk butun kislar filan pencerenin basina gectigimizde korkudan resmen bayilicaktik disarida pencereye yapismis igrenc bir ceset vardi öle bir sekili vardiki gözleri cama yapismisti biz hep bir agizdan ciglik atinca annem ve babam yanimiza geldiler nolduu filan dediler bizde cami gösterdik fakat onlar sadece kucuk bir sinegin cesedi oldugunu söylediler..o zaman biz korkudan klimizi kipirdatamadik.pencereye tekrar baktigimizda hala ordaydi annem ve babam onu görmuyorlardi bu yuzden kizlar saka yapmayi birakip eglencenize devam edin yada uyuyun dediler.bizde yorganlarin altina gizlendik bikac dakika sonra bir ses daha duyduk hepimiz yorganin altindaydik kafamizi kaldiramadik en sonnunda bir arkadasim hadi kizlar bi bakalim dedi bizde urkek bi sekilde yorgani kaldirdik gördugumuz manzarayi daha deminkine tercih edebilirdik 3 tane garip görunumlu yaratik bize bakiyordu cok korkunc bir sesle sakin birdaha böyle bir ise kalmismayin ruhlar cagirilamazlar onlar öteki taraftan evrene asla gecemezler onlari cagirmak bizi cagirmak demektir dediler ve gittiler...Okadar cok korkmustukki birdaha ruh adinin rsini bile agzimiza almaktan cekindik orda bizim okudugumuz dualarin haddi hesabi yoktu..........
BlueMaster ; Kullanıcısının İmzası

ruh çağrılmaz (ALINTI HİKAYE)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası