Forumplus.Eniyiforum.Net | HosgeLdiniz | Paylasimin tek adresi
Msn Hacklemenin Yolları 411
Msn Hacklemenin Yolları 411
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Hacklemenin Yolları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
by_yunix
Moderatör
 Moderatör
by_yunix
ForumPlus Paylaşım Ailesi...
Ek Açıklamanız : ForumPlus™ | bY_YuniX | mOD aLIMLARı bAŞLADı
Msn Hacklemenin Yolları Vide
http://www.onemsizzbirsite.tr.gg
MesajKonu: Msn Hacklemenin Yolları Msn Hacklemenin Yolları Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 5:32 pm

soru bana kaç kez sorulmuştur anlatamam size. herkes bunu çok basit sanıyor önce bunu söyleyim bu iş basit filan değil öyle olsa çok çok değerli mail adresleri var sizin kız arkdaşınızınkinden daha önemli hatta. yöntemlere gelirsek mail adresi hacklemek için 7-8 tane yöntem var şimdi aklıma gelenleri yazacağım. bunlardan:

1-fake mail: en eski yöntemdir. hala yiyen var mıdır bilmiyorum sahte mail giriş sayfaları hazırlanır.

2- bruce force denilen yöntem deneme yanılma yolu ile bütün olasılıkları dener. piyasada hazırlanmış güzel wordlistlerde vardır tavsiye ederim. ama mesela XyUY7685; şifresini çözmeniz ömrünüzü bitirir.

3-trojenlerle bunlarla sadece mail adresinin şifresini değil bilgisayarının bütün özellikleri ve klavyeye yazdığı her şey gelir size. proagenti kullanmıştım gayet başarılı.

4-adama sorarsınız mail şifresini tabi kastettiğim bu değil gizli sorusuna bakıp onu öğrenmeye çalışırsınız ilk arabam sorusu ise başlayın fordun tarihinden sonra abi senin ilk araba neydi ya dersin. yerse olur..

5-benin bulduğum bi yöntemi anlatayım ice cold diye bi minik prgoram var adı doğrudur umarım. ama işlevi msni dondurmaktır. elemanın msnini dondurursunuz o giremez başka bi mail adresi ile gelir ister sizden sizde eski mail şifreni yapıyım söyle veya eskisi lazım aktif etmem için der alırsınız ben çok aldım.

şimdilik aklıma gelenler bunlar daha gelirse yazarım burda

ALINTI YOKSA BN DAHA GELİŞMİŞLERİNİ YAPIORUM.AMA ANLAT ANLAT BİTMES ÖZEL OLARAK MSN ADRESİMİ EKLERSENİZ ANLATIRIM
by_yunix ; Kullanıcısının İmzası

Msn Hacklemenin Yolları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası