Forumplus.Eniyiforum.Net | HosgeLdiniz | Paylasimin tek adresi
Kara Büyü [Korkunç Hikaye] 411
Kara Büyü [Korkunç Hikaye] 411
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kara Büyü [Korkunç Hikaye]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
thedarkkinq
Admin
Admin
thedarkkinq
ForumPlus Paylaşım Ailesi...
Ek Açıklamanız : ForumPlus
Kara Büyü [Korkunç Hikaye] Vide
http://www.forumplus.us.tc
MesajKonu: Kara Büyü [Korkunç Hikaye] Kara Büyü [Korkunç Hikaye] Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 3:05 pm

Kara Büyü
Bir gün ev arkadaşımla can sıkıntısından kendimize bir büyü bulmayı ve bunu insanlar üzerinde denemeyi düşündük öyle saçmasapan bazı kelimeleri bir araya getirdik ve bunları ezberledik. Bu sadece ikimizin bilceği bir büyü olmalıydı. Ama ne için yapılması gerektiğine karar veremedik ve yattık.

Ertesi gece yılbaşı partisi için aldığım cadı şapkasını başıma taktım ve üzerime siyah bişeyler giydim bir mum yakıp ışıkları söndürdük. Bu büyüyü diğer ev arkadaşlarımdan birine yapacaktım. Olayı önemsemesi için onu inandırdık ve konsantre olmasını sağladıktan sonra büyüye başladım ve bir gece önce uydurduğumuz sözcükleri söylemeye başladım. Büyü bittikten sonra ışıkları yakıp gülmeye başladık. Büyüyü uydurduğum arkadaşımla Şule'ye (büyüyü yaptığım arkadaşım) gülüyorduk o ise hiç tepkisiz oturuyordu. İşte tam o sırada birden gök gürlemeye ve şimşek çakmaya başladı. Elektrikler kesildi. Yazın ortasında havanın böyle birden patlaması bizi hem şaşıtmış hem de korkutmuştu. Bi müddet öylece jeneratörün devreye girmesini bekledik . On saniyede devreye girmesi gerekirken girmedi Biz de mum yaktık ve bütün gece korkudan uyuyamadık.Yağmur sabaha kadar yağdı. Şule ise ateşlendi ve ailesini çağırmamızı istedi. O gün öğrendik ki jeneratör bozulmuş. Akşama doğru Şulenin ailesi geldi ve onu kayseri deki evlerine götürdüler.Bir ay sonra da gelip eşyalarını aldılar ve Şule bir daha ne geldi ne aradı.

Aradan 4 sene geçmesine rağmen bu büyü sözcüklerini ne kadar unutmaya çalışsam da bi türlü unutamadım. Bazen aklıma gelince bişey olcak diye korkarım.
thedarkkinq ; Kullanıcısının İmzası
BlueMaster
Admin
Admin
BlueMaster
ForumPlus Paylaşım Ailesi...
Ek Açıklamanız : +ForumPlus
Kara Büyü [Korkunç Hikaye] Vide
http://forumplus.eniyiforum.net
MesajKonu: Geri: Kara Büyü [Korkunç Hikaye] Kara Büyü [Korkunç Hikaye] Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 8:39 am

Ben bunu daha önce okumuştum.Ama yinede teşekkürler. Like a Star @ heaven
BlueMaster ; Kullanıcısının İmzası

Kara Büyü [Korkunç Hikaye]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası